طراحی وب‌سایت در ۳ روز!

با استفاده از محبوب‌ترین قالب دنیا با یک صفحه‌ساز بی‌نظیر

شرکت و کسب‌وکار شما می‌تواند خیلی سریع و ارزان یک وب‌سایت حرفه‌ای داشته باشد، ما تمام مراحل تحقیق و انتخاب قالب را برای شما انجام داده‌ایم، کافیست نوع کسب‌وکارتان را انتخاب کنید، ۳ روز بعد وب‌سایت شما آماده است.

طراحی ظاهر سایت و تغییرات بدون محدودیت

ساختار کشیدنی و رها کردنی

بدون نیاز به کدنویسی و یا هیچ‌گونه پیچیدگی خاصی به‌سادگی المان‌ها را به‌صورت زنده به سایت خود اضافه نمایید، حذف کنید و یا تغییر دهید.

ویرایش زنده واقعی

صفحه خود را به‌صورت واقعی طراحی کنید و نتایج را مستقیماً مشاهده نمایید. صفحات خود را بسازید و آن‌ها را توسط تنظیمات قدرتمند سفارشی‌سازی کنید.

ویرایش بصورت ریسپانسیو

وب‌سایت شما واکنشگراست و همچنین به‌شما دسترسی کاملی میدهد تا بتوانید نحوه نمایش وبسایت خود را در دستگاه‌های مختلف کنترل کنید.

چه چیزی دریافت می‌کنید؟

لایسنس اوریجینال

لایسنس قانونی الگانت تمز (سازنده قالب) را از ما دریافت می‌کنید و همیشه می‌توانید قالب خود را به روز کنید.

نصب و راه‌اندازی

همه‌ی کار نصب و راه اندازی را ما برایتان انجام خواهید داد و فقط شما سایت‌تان را ویرایش می‌کنید.

پشتیبانی

در همه‌ی مراحل چه قبل و چه بعد از خرید، مشتاقانه در کنار شما هستیم و به شما کمک خواهیم کرد.

تمام موارد بالا چقدر هزینه دارد؟

لایسنس اوریجینال این قالب ۲۴۹ دلار آمریکا قیمت دارد، ولی ما یکبار و فقط ۲۰۰ دلار بابت این لایسنس و نصب و راه اندازی قالب انتخابی از شما دریافت خواهیم کرد. در کنار این هزینه شما نیاز به یک هاست و دامنه دارید که قیمت آن متغیر و چیزی حدود ۳۰ تا ۵۰ دلار به صورت سالانه است. یعنی شما چیزی حدود ۲۵۰ دلار پرداخت می‌کنید و لایسنس قالب، هاست، دامنه و پشتیبانی ما را دریافت می‌کنید.

چطور اطلاعات بیشتر بگیرم یا سفارشم را ثبت کنم؟

خیلی راحت، کافیه روی دکمه پایین کلیک کنید و به ما در واتس‌اپ پیام ارسال کنید، ما هر سوالی داشته باشید را پاسخ خواهیم داد و یا شماره واتس‌اپ خود را ثبت کنید، ما با شما تماس می‌گیریم.

مشاوره

"*" indicates required fields