نمونه کارهای ما

ما تا کنون افتخار طراحی صدها وب‌سایت را داشته‌ایم. شما در این صفحه صرفا برخی از نمونه کارهای اخیر راهکارهای شریف را مشاهده می‌کنید.

 

اپلیکیشن آبرسان

اپلیکیشن آبرسان

این اپلیکیشن یک استارت‌آپ اشتراک آب معدنی و آب تصفیه شده است که در حال حاضر در استان‌های هرمزگان، کرمان و گیلان در حال فعالیت است.

آبرسان را می‌توانید بر روی گوشی‌های اندروید و آیفون استفاده کنید. برای دانلود نسخه اندروید می‌توانید در بازار کلمه آبرسان را جستجو کنید و یا برای نسخه آیفون از آدرس www.aabresaan.ir استفاده کنید.

سایت رضا گلشاهیان

وب‌سایت مسابقه تریدری TradersCombat

این وب‌سایت بر پایه وردپرس توسعه داده شده و یک افزونه برگزاری مسابقه و مدیریت شرکت‌کننده‌ها کاملا از پایه و بر اساس کدینگ استاندارد وردپرس برای آن برنامه نویسی شده است.

در این وب‌سایت با استفاده از API وب‌سایت MYFXBOOK نتایج کاربران شرکت‌کننده دریافت و در پایگاه داده بروزرسانی می‌شود و کاربرانی که از قوانین تخطی کنند به صورت خودکار از مسابقه اخراج خواهند شد. برای مشاهده سایت کلیک کنید: www.traderscombat.com

پروانه برزویی روانشناس بالینی، رواندرمانگر و مدرس مهارت‌های زندگی

وب‌سایت روانشناسی پروانه برزویی

این پروژه یک وب‌سایت ارائه راهکارهای روانشانسی است که در آن خانم برزویی هم محتوای رایگان برای ارائه دارند و هم محتوای غیر رایگان که کاربر در صورت خرید می‌تواند به محتوای غیر رایگان دسترسی داشته باشد. همچنین در این وب‌سایت سیستم رزرو نوبت مشاورهپیاده‌سازی شده است.

برای مشاهده وب‌سایت کلیک کنید: www.parvanehborzouei.com

آتی هنر، آموزش جواهردوزی

وب‌سایت آموزشی و فروشگاهی آتی هنر

این پروژه یک وب‌سایت فروشگاهی و آموزشی است که در آن هم محتوای رایگان و هم محتوای غیر رایگان قرار داده شده و همچنین محصولات فیزیکی و دانلودی متعددی در آن به فروش می‌رسدو زمینه تخصصی فعالیت آتی هنر آموزش جواهردوزی، مکرومه‌بافی و جواهرسازی است.

برای مشاهده وب‌سایت کلیک کنید: www.atihonar.com

ترجملاین

وب‌سایت ترجملاین

ترجملاین یک سرویس آنلاین سفارش ترجمه و تولید محتوای اختصاصی برای کسب‌وکارها است و در کنار آن خدمات ترجمه فیلم و سریال و … نیز ارائه می‌کند.

ترجملاین توسط گروهی از متخصصان در حوزه‌های تخصصی ترجمه راه‌اندازی شده است.

مشاهده وب‌سایت: www.tarjomline.ir

شرکت تعاونی تولیدی و بازرگانی شیرین کام شادان کویر یزد

وب‌سایت کارخانه کیک و کلوچه ناخونک

این پروژه یک وب‌سایت شرکتی است که برای شرکت تعاونی تولیدی و بازرگانی شیرین کام شادان کویر یزد راه‌اندازی شده است.

این شرکت از شرکت های توانمند و موفق در صنایع غذایی به شمار می‌رود.

مشاهده وب‌سایت: www.nakhoonak-co.ir