اپلیکیشن‌ساز یک ابزار ساخت و توسعه آنلاین اپلیکیشن موبایل است که به کاربر اجازه می دهد مراحل سخت برنامه‌نویسی اپلیکیشن موبایل را نادیده بگیرد و اپلیکیشن خود را در مدت زمان کوتاهی تولید کند.

نکته جالب اینجاست که اپلیکیشن‌ساز مدت زمان تولید اپ موبایل را به چند ساعت کاهش می دهد! به طور معمول برنامه‌نویسی اپلیکیشن موبایل ماه‌ها یا هفته‌ها طول می کشد. از ایده پردازی گرفته تا طراحی وایرفریم، طراحی رابط کاربری (UI) گرفته تا تجزیه و تحلیل تجربه کاربر (UX)، آزمایش اپلیکیشن تا نهایی کردن آن، شامل فرآیندهایی طولانی و سنگین در پشت یک اپلیکیشن موبایل ساده است.

اپلیکیشن‌ساز یک ابزار ساخت و توسعه آنلاین اپلیکیشن موبایل است

حال، وقتی اپلیکیشن‌ساز مدت زمان، هزینه و دردسرهای زیاد مشتریان را کاهش می‌دهد، باید بررسی کنیم چطور؟

اپ‌ساز ساخت اپلیکیشن را کاملا ساده انجام می‌دهد. کسی که برنامه‌نویسی را نمی‌شناسد می تواند اپ خود را با استفاده از اپلیکیشن‌ساز تولید کند. دلیل این امر این است که با اپ‌ساز فقط به نوع برنامه، ویژگی‌ها، دسترسی‌های کاربر، محتوا و سایر موارد مهم نیاز است نه برنامه‌نویسی. ساخت اپ با اپ‌ساز به سادگی پر کردن چند فرم آنلاین یا نوشتن مطلب در وبلاگ یا کارهایی نظیر اینها است.

در ادامه در مورد مزایای اپلیکیشن‌ساز صحبت می‌کنیم.

مزایای استفاده از اپ‌ساز

  • مشتری پس از مدت زمانی کوتاه اپلیکیشنی کاربردی در اختیار دارد. زیرا تولید اپ با اپ‌ساز بیشتر مبتنی بر انتخاب ویژگی‌ها و امکانات و در نهایت دانلود آنلاین فایل نصبی اپلیکیشن است.
  • هر کسی بدون دانش برنامه نویسی می‌تواند بدون دانستن یک خط کدنویسی، اپلیکیشن خود را راه‌اندازی کند.
  • یکی از دیگر مزایای استفاده از اپلیکیشن‌ساز، مقرون به صرفه بودن آن است. هزینه ساخت یک اپ از طریق اپلیکیشن‌ساز باورنکردنی نیست، فقط ۵۹۹ هزار تومان! امکانات بسیار زیادی از قبل برنامه‌نویسی شده و مشتری می‌تواند با یک کلیک آنها را در اپلیکیشن خود داشته باشد. امکاناتی چون فروشگاه آنلاین، پرداخت آنلاین، کاتالوگ، فرم و …
  • اپلیکیشن‌های ساخته شده با اپ‌ساز برای هر سه سیستم عامل اصلی تلفن همراه مانندAndroid ، iOS و ویندوز فون ارائه می‌شوند.

اگر می‌خواهید اطلاعات بیشتری درباره اپلیکیشن‌ساز موبایل داشته باشید توصیخ می‌کنیم حتما صفحه «اپلیکیشن ساز آنلاین بدون برنامه نویسی اندروید و آیفون» را مطالعه کنید.

۰ نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خودت اپلیکیشن خودت رو بساز و بذار توی بازار!

خودت اپلیکیشن خودت رو بساز و بذار توی بازار!