محصولات و راهکارهای شریف

ما برای شما چه می‌کنیم؟


طراحی اپلیکیشن موبایل

به مشتری نرم افزاری ارائه کنید که باعث شود برای خرید بیشتر دوباره برگردد! بایک کاتالوگ موبایلی، اخبار، درباره ما، نقشه، کوپن ها و سایر انتخاب های دیگر، فروشتان را ارتقا دهید. با این روش نوین در تبلیغات، ارتباط با مشتریانتان را می توانید افزایش داده و یک شعبه از فروشگاهتان را در موبایل هر نفر داشته باشید.

با آسان کردن ارتباط برای مشتریان، وفاداری آنها را به دست بیاورید! چند قدم موثر با ارایه اطلاعات ارزشمند بردارید و در کنارش با به روز نگه داشتن مشتری ها از اخبار، دعوت به برنامه ها، ارایه تخفیفات و ابزارهای مناسب دیگر به برند سازی خودتان کمک کنید.


طراحی وب‌سایت

امروزه دیگر داشتن یک وب‌سایت خوب تبدیل به یکی از لازمه‌های موفقیت شده است و مشتریان از شما انتظار دارند که خدمات خود را به صورت دیجیتال نیز به آنها ارائه دهید. بیشتر مشتریان خدمات و محصولات شما برای بهره بردن از امکانات و محصولات شما از کوتاه‌ترین راه‌ها نظیر اینترنت آن‌هم توسط گوشی همراه و یا نظایر آن شمارا می‌یابند و با بررسی محتوا و اطلاعات ارائه‌شده از سوی شما تصمیم به اعتماد به شمارا اتخاذ کرده و به شما مراجعه میکنند.


اپلیکیشن ساز آنلاین

بگذارید از اول راستشو بگیم. درست‌کردن نرم‌افزار موبایل بدون اپلیکیشن ساز پرداد هم امکان‌پذیره. فقط چند برنامه‌نویس، مدت قابل توجهی زمان، مقدار تقریبا زیادی پول و البته دانش خودتون رو می‌خواد و همه اپلیکیشن‌ها به این همه زر و زور نیاز نداره. در واقع ما در پرداد قسمت‌های سخت کار رو انجام دادیم و به شما یک راه حل بدون نیاز به برنامه‌نویسی ارائه می‌دیم.

شما می‌تونید به راحتی آب خوردن اپ خودتون رو بسازید. فقط کافیه مراحل رو دنبال کنین و به سرعت به نتیجه دلخواه خود برسید.


سامانه پیام‌کوتاه

حتما شما هم روزانه تعدادی پیامک که با هدف تبلیغ ارتباط کسب‌وکاری با شمای مشتری انجام می شوند را دریافت کرده اید. شما هم می توانید یکی از افرادی باشید که می توانند این اس ام اس ها را ارسال کنند. راهکارهای شریف با ساده‌سازی ارسال اس ام اس از طریق وب، این امکان را برای تمامی اقشار جامعه فراهم نماید که هر فردی با هر سطح دانش و معلوماتی، اقدام به ارسال پیامک نماید، تاثیر آن را در کسب و کار خود مشاهده کند و از آن لذت ببرد. شما می توانید با چند کلیک اقدام به ارسال اس ام اس مورد نظر خود برای ده ها هزار نفر نمایید اما لحظه ای از زمان خود را هدر ندهید.


مشاوره سیستم‌سازی

سیستم‌سازی یا «سیستم‌سازی کسب‌و‌کار» شامل تمام کارهایی است که برای خودکارسازی کسب‌و‌کار انجام می‌شود تا با کمترین نظارت و دخالت مدیر، اغلب کارها به‌خوبی پیش برود. سیستم‌سازی علمی است که به مدیران کمک می‌کند وابستگی کسب‌و‌کار را به خودشان کاهش دهند و وقتی در محل کار نیستند تمامی کارها به‌خوبی پیش برود.

اغلب مدیران در محل کار، کارهای یک مدیر را انجام نمی‌دهند. آن‌ها در بهترین حالت یک کارمند خوب هستند و کارهایی را انجام می‌دهند که از عهده یک کارمند خوب به راحتی برمی‌آید. کارهایی مانند حسابداری، امور مالی، خرید مواد اولیه و حتی مذاکره با خریداران جزو کارهای یک مدیر نیست.


۰۱۳-۴۲۳۳۴۸۳۳